Zespół Szkół w Moryniu

Zespół Szkół w Moryniu

74-503 Moryń

ul. Dworcowa 6a

tel. 914146018

E-mail: zsmoryn@zsmoryn.pl

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia pozalekcyjne w Zespole Szkół w Moryniu

w roku  szkolnym 2021/2022 – II półrocze

 

Zajęcia

Godziny

Klasa

Nauczyciel

Poniedziałek

SKS

7.30 - 8.00

7-8

Jacek Górny

Zajęcia rozwijająco -wspomagające

8.15- 09.00

3w

Aleksandra Kulas

Zajęcia wspierające

11.35-12.20;

7a

Katarzyna Adamczewska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

11.35-12.20

3a

Dorota Pietrzak

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

11.55-12.40

2w

Sylwia Gradowska

Zajęcia wyrównawcze

11.55 -12.40

1w

Julianna Lipińska

SKS (projekt)

12.20-13.20

1-3

Gabriela Małkiewicz

Zajęcia wyrównawcze

12.35-13.20

3a

Dorota Pietrzak

Zajęcia wyrównawcze

12.35-13.20

2

Benedykta Mularczyk

zajęcia rozwijające z matematyki

12.35 - 13.20

7c

Anna Rumbuć

Zajęcia wyrównawcze

z języka polskiego

13:25-14:10

5c/6a

Agnieszka Serafińska

 

Korekcyjno-kompensacyjne

13.25-14.10

5

Anna Moszkowska

SKS

13:25-14:10

5-6

Anna Hrynkiewicz - Woźniak

Indywidualne zajęcia z doradztwa zawodowego

14.15-15.00

-

Gabriela Małkiewicz

 

Zajęcia rozwijajaco - wspomagające z j. polskiego

14:15-15:00

8a/b

Agnieszka Serafińska

Zajęcia rozwijające

z matematyki

14.15-15.00

8a/b

Izabela Drużga - Zacharkiewicz

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

14.15-15.00

7a

Anna Moszkowska

Wtorek

Rewalidacja indywidualna

7.30 - 8.00

-

Dorota Łuszczek

SKS

7.30 - 8.00

7-8

Jacek Górny

Zajęcia rozwijające

z matematyki

10.35-11.20

3a

Dorota Pietrzak

Rewalidacja indywidualna

11.00 - 11.30

-

Dorota Łuszczek

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

11.35-12.20

3a

Dorota Pietrzak

Zajęcia rozwijające

11.35-12.20

2a

Benedykta Mularczyk

Zajęcia rozwijające

11.55-12.40

2w

Sylwia Gradowska

Zajęcia rozwijająco - wspierające

11.55 -12. 40

1w

Julianna Lipińska

SKS (projekt)

12.20-13.20

1-3

Gabriela Małkiewicz

Anna Hrynkiewicz - Woźniak

Socjoterapia

12.35-13.20

-

Jarosław Przybyła

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

12.35-13.20

4 b

Dorota Pietrzak

Zajęcia rozwijające

z matematyki

-12.35-13.20

6

Izabela Drużga - Zacharkiewicz

SKS

12.35-14.10

4

Gabriela Małkiewicz

Chór

12.35-13.20

 

Ilona Włodarczyk

Zajęcia rozwijające

z języka angielskiego

12.35-13.20

5c

Kazimierz Susicki

Zajęcia wyrównawcze

12.45- 13.30

2w

Sylwia Gradowska

SKS

13:25-15.00

5-6

Anna Hrynkiewicz - Woźniak

Zespół wyrównawczy

z matematyki

13.25-14.10

8a

Katarzyna Adamczewska

Zespół wyrównawczy

14.15-15.00

7a,b,c

Anna Moszkowska

Socjoterapia

14.15-15.00

-

Jarosław Przybyła

Zajęcia wyrównawcze -biologia

14.15 – 14.40

7

Dominika Adamek

Środa

 

SKS

7.30 - 8.00

7-8

Jacek Górny

Zajęcia rozwijające z matematyki

9.45-10.30

5a

Anna Paszko

Zajęcia wyrównawcze

11.35-12.20

1a

Katarzyna Sławińska

Zajęcia wspierające

11:35-12.20

1a

Agnieszka Kaczmarek

Zajęcia rozwijające z matematyki

11.35-12.20

5c

Anna Paszko

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

11.55 -12.40

3w

Aleksandra Kulas

Rewalidacja indywidualna

12.20- 13.20

1a

Katarzyna Sławińska

Zajęcia wyrównawcze -język angielski

12.30- 12.55

4b

Dominika Adamek

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

12.35-13.20

1a 2a

Dorota Pietrzak

Koło j. niemieckiego

12.35-13.20

4-6

Anna Jałowicka

Zajęcia wspierające

12.45 - 13.30

1w

Julianna Lipińska

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

13.25-14.10

5b

Agnieszka Serafińska

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

13.25- 14.10

4a

Dorota Pietrzak

Zajęcia rozwijające

z j. angielskiego

14.15- 15.00

7b

Joanna Podsiadły

Czwartek

Rewalidacja

7.00 -8.00

 

Edyta Respondowska

Zajęcia rozwijające

10.35 -11.20

1a

Agnieszka Kaczmarek

Zajęcia wspierające

11.35-13.20

1a

Agnieszka Kaczmarek

Zajęcia wyrównawcze

11.35 -12.20

 

Edyta Respondowska

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

11.35-12.20

0-1

Dorota Pietrzak

SKS

12:20-13:30

1-3

Anna Hrynkiewicz - Woźniak

Zajęcia wyrównawcze

12.35-13.20

3a

Dorota Pietrzak

Zajęcia Korekcyjno-kompensacyjne

12.35-13.20

6

Anna Moszkowska

Zajęcia wspierające

12.45 -13.30  

1w      

Julianna Lipińska

Zajęcia wyrównawcze

12.45-13.30

2w

Sylwia Gradowska

Zespół wyrównawczy

z matematyki

13.25-14.10

8b

Katarzyna Adamczewska

Zajęcia wyrównawcze

z języka polskiego

13:25-14:10

4a/b

Agnieszka Serafińska

 

SKS

13:25-14:10

5-6

Anna Hrynkiewicz - Woźniak

SKS

14.15-15.00

7-8

Jacek Górny

Zajęcia rozwijające

14.15-15.00

7b

Katarzyna Adamczewska

Zajęcia rozwijające- język angielski

14.15 – 15.00

8ab

Dominika Adamek

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

14:15-15:00

8a/b

Agnieszka Serafińska

piątek

 

Rewalidacja

7.00-8.00

 

Edyta Respondowska

Rozwijające z matematyki

8.00-8.45

5b

Anna Paszko

Rozwijające z matematyki

9.45-10.30

6a

Anna Paszko

Zajęcia rozwijające z matematyki

9.45-10.30

4a

Izabela Drużga - Zacharkiewicz

Zajęcia rozwijające z matematyki

10.35-11.20

4b

Izabela Drużga - Zacharkiewicz

Rewalidacja indywidualna

11.20-12.20

1a

Katarzyna Sławińska

Koło j. niemieckiego

11.35- 12.20

1-3

Anna Jałowicka

Zajęcia wyrównawcze

11.35- 12.20

2a

Benedykta Mularczyk

Zajęcia wyrównawcze

11.35 -12.20

 

Edyta Respondowska

Rewalidacja

12.30-14.30

 

Edyta Respondowska

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

12.35-13.20

5a

Agnieszka Serafińska

 

Korekcyjno-kompensacyjne

12.35-13.20

8

Anna Moszkowska

Poprawy i konsultacje z matematyki

12.35-13.20

4,8

Izabela Drużga - Zacharkiewicz

Konsultacje i poprawy z matematyki

12.35-13.20

-

Anna Paszko

Poprawy i konsultacje

 

13.25-14.10

4,7

Izabela Drużga - Zacharkiewicz

Korekcyjno-kompensacyjne

13.25-14.10

7a,c

Anna Moszkowska

SKS

13.25 - 15.00

7-8

Jacek Górny

Rewalidacja indywidualna

13.30 - 14.30

-

Dorota Łuszczek