Zespół Szkół w Moryniu
-
Kalendarium
Czwartek, 2024-05-16
Imieniny: Andrzeja, Jędrzeja
-
Logowanie
ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW SZKOLNYCH 2023/2024
Dowozy szkolne do Zespołu Szkół w Moryniu oraz Szkoły Filialnej w Witnicy na rok szkolny 2021/2022 | |||
TRASA 1 | |||
Wisław -Moryń | godz. | klasy | Liczba osób |
Wisław | 06:55 | SP | 2 |
Witniczka | 07:10 | 1 | |
Witnica | 07:20 | 33 | |
Moryń - Zespół Szkół | 07:30 | ||
Moryń - Bielin- Moryń-Witnica | godz. | klasy | Liczba osób |
Moryń - Zespół Szkół | 07:30 | ||
Macierz | 07:35 | SP Moryń i SF Witnica | 4 |
Bielin | 07:40 | 25 | |
Gądno | 07:45 | SP Moryń | 12 |
Moryń - Zespół Szkół | 07:50 | ||
Gądno | 07:55 | SF Witnica | 4 |
Witnica | 08:00 | ||
TRASA 2 | |||
Dolsko- Mirowo- Moryń | godz. | klasy | Liczba osób |
Dolsko | 07:00 | SP | 7 |
Mirowo | 07:15 | 14 | |
Przyjezierze | 07:20 | 12 | |
Moryń | 07:25 | ||
Moryń- Klępisz- Moryń | godz. | klasy | Liczba osób |
Moryń | 07:25 | SP Moryń i SF Witnica | |
Nowe Objezierze | 07:30 | 14 | |
Klępicz | 07:40 | 19 | |
Stare Objezierze | 07:45 | 28 | |
Moryń | 07:50 | ||
Wisław - Witnica | godz. | klasy | Liczba osób |
Wisław | 07:55 | SF Witnica | 1 |
Witnica | 08:10 |
Odwozy szkolne z Zespołu Szkół w Moryniu oraz Szkoły Filialnej w Witnicy 2023/2024 |
||
TRASA 1 | ||
Moryń - Klępicz | godz. | klasy |
Moryń | 13.35 | SP i SF |
Nowe Objezierze | 13.40 | |
Stare Objezierze | 13.45 | |
Klępicz | 13.50 | |
Moryn - Dolsko | godz. | klasy |
Moryń | 14.15 | SP |
Dolsko | 14.25 | |
Przyjezierze | 14.30 | |
Mirowo | 14.35 | |
Moryń - Klępicz | godz. | klasy |
Moryń | 15.05 | SP |
Nowe Objezierze | 15.10 | |
Stare Objezierze | 15.15 | |
Klępicz | 15.20 | |
Moryn - Dolsko | godz. | klasy |
Moryń | 15:05 | SP |
Dolsko | 15:15 | |
Przyjezierze | 15.20 | |
Mirowo | 15.25 | |
Witnica - Gądno- Moryń | godz. | klasy |
Witnica | 13:25 | SF Witnica Klasy I-III oraz "0" |
Gądno | 13:35 | |
Moryń | 13:40 | |
TRASA 2 | ||
Moryń - Bielin-Witnica | godz. | klasy |
Moryń- Zespół | 13.40 | SP |
Macierz | 13.45 | |
Bielin | 13.50 | |
Gądno | 13.55 | |
Witnica | 14.00 | |
Wisław | 14.05 | |
Witniczka | 14.15 | |
Moryń - Witnica | godz. | klasy |
Moryń | 15.05 | SP |
Macierz | 15.10 | |
Bielin | 15.15 | |
Gądno | 15.20 | |
Witnica | 15.25 | |
Witniczka | 15.30 | |
Wisław | 15:45 |
-
Kontakt