Zespół Szkół w Moryniu

Zespół Szkół w Moryniu

74-503 Moryń

ul. Dworcowa 6a

tel. 914146018

E-mail: zsmoryn@zsmoryn.pl

Walczyli dla nas - zawalczmy dla Nich

Świąteczny czas wyzwala chęć czynienia dobra. Dlatego też najmłodsze dzieci Zespołu Szkół w Moryniu – przedszkolaki wraz ze swoimi wychowawczyniami włączyły się w akcję „Paczka dla Bohatera”. Polega ona na wspieraniu inicjatywy, dzięki której kombatanci i weterani walk o niepodległość otrzymują świąteczne upominki.  

Przygotowane zostały podarunki dla ludzi, dzięki którym żyjemy w wolnym kraju. W akcję zaangażowali się Rodzice dostarczając produkty do paczek. Dzieci wykonały również kartki świąteczne, które dołączono do podarków. Taki gest, który świadczy o osobistym zaangażowaniu, jest dla kombatantów bardzo ważny z pewnością wywoła radość i uśmiech na twarzach  obdarowanych 

Paczki to forma podziękowania za to, co kiedyś nasi Bohaterowie zrobili dla Ojczyzny. Mimo upływu wielu lat pamiętamy o tym i jesteśmy im za to wdzięczni. 

 

Wszystkim zaangażowanym w akcję ludziom dobrej woli: przedszkolakom i ich Rodzicom za pomoc i współorganizację bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera dziękują nauczycielki przedszkola.