Zespół Szkół w Moryniu

Zespół Szkół w Moryniu

74-503 Moryń

ul. Dworcowa 6a

tel. 914146018

E-mail: zsmoryn@zsmoryn.pl

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW obowiązujący od 2.09.2021 r.

Rozkład obowiązujący od 2.09.2021 r.

DOWOZY

TRASA 1
Wisław -Moryń godz. klasy
Wisław 06:55 SP
Witniczka 07:10
Witnica 07:20
Moryń - Zespół Szkół 07:30  
   
Moryń - Bielin- Moryń-Witnica godz. klasy
Moryń - Zespół Szkół 07:30  
Macierz 07:35 SP Moryń i SF Witnica
Bielin  07:40
Gądno 07:45 SP Moryń
Moryń - Zespół Szkół 07:50  
Gądno 07:55 SF Witnica
Witnica 08:00  
TRASA 2  
Dolsko- Mirowo- Moryń godz. klasy
Dolsko 07:00 SP
Mirowo 07:10
Przyjezierze 07:15
Moryń  07:25
Moryń- Klępisz- Moryń godz. klasy
Moryń 07:25 SP Moryń i SF Witnica
Nowe Objezierze 07:30
Klępicz PKP 07:35
Klępicz  07:40
Stare Objezierze 07:45
Moryń 07:50  
Wisław - Witnica godz. klasy
Wisław 07:55 SF Witnica
Witnica 08:10  

ODWOZY

 

TRASA 1  
Moryń - Klępicz godz. klasy
Moryń 13.30 SP
Stare Objezierze 13.35
Klępicz 13.40
Nowe Objezierze 13.45
Moryń 13.55
   
Moryn - Dolsko godz. klasy
Moryń  14.15 SP
Przyjezierze 14.20
Mirowo 14.30
Dolsko 14.45
Moryń  14.50
   
Moryń - Klępicz godz. klasy
Moryń 15.05 SP
Nowe Objezierze 15.10
Klępicz 15.15
Stare Objezierze 15.20
   
Moryn - Dolsko godz. klasy
Moryń  15:05 SP
Przyjezierze 15:10
Mirowo 15.20
Dolsko 15.35
Moryń  15.50
   
Moryń - Bielin- Klępicz godz. klasy
Witnica 13:15 SF Witnica
Klasy I-III
* max 25 osób
Gądno 13:20
Moryń 13:25
   
Moryń - Bielin- Klępicz godz. klasy
Witnica 13:40 SF Witnica
Klasy 0
* max 13 osób
Gądno 13:45
Bielin 13:50
Macierz 13:55
Nowe Objezierze 14:00
Klępicz 14:05
Stare Objezierze 14:10
Moryń 14:15
   
TRASA 2  
Moryń - Bielin godz. klasy
Moryń- Zespół 13.30 SP
Macierz 13.35
Bielin 13.40
Gądno 13.45
Moryń 13.50
   
Moryń - Witnica godz. klasy
Moryń 13.50 SP
Witnica 14.00
Wisław 14.05
Witniczka 14.15
   
Moryń - Witnica godz. klasy
Moryń 15.05 SP
Macierz 15.10
Bielin 15.15
Gądno 15.20
Witnica 15.25
Witniczka 15.30
Wisław 15:45